Licencijų nuostatos


Turinio licencijos santrauka

Sveiki atvykę į Eskizai.lt! Eskizai.lt yra gyva autorių, menininkų ir kūrėjų bendruomenė, kuri dalijasi nemokamomis ir mokamomis nuotraukomis, tatuiruočių eskizais. Mes vadiname tai kartu "Turiniu". Atsižvelgdamas į ir naudodamasis Turiniu ar prisidedant prie Turinio, sutinkate laikytis mūsų Turinio licencijos.

Eskizai.lt mes norime, kad dalykai būtų kuo paprastesni. Dėl šios priežasties mes sukūrėme šią trumpą mūsų Turinio licencijos santrauką, kuri yra pilnai čia. Atsiminkite, kad tik pilna Turinio licencija yra teisiškai privaloma.

Ką galite daryti su Turiniu?

Remiantis draudžiamais naudojimais (žr. žemiau), Turinio licencija leidžia vartotojams:

✓ Naudoti Turinį nemokamai arba įsigijus turinį naudoti jį savo asmeniniais ar komerciniais tikslais. 

✓ Naudoti Turinį be autoriaus atributo (nors mūsų bendruomenei visada patinka, kai suteikiama padėka, paremimama KAVAI !)

✓ Keisti ar pritaikyti Turinį naujiems darbams.

✓ Visi talpinantys darbus autoriai sutinka su jų darbo panaudojimu asmeniniams tikslams, jeigu tai yra nemokamas darbas ir, jeigu tai yra mokamas darbas, įsigijus jį gali naudoti savo tikslais, be autoriaus sutikimo. 

Ką negalite daryti su Turiniu?

Mes vadiname juos draudžiamais naudojimais, kuriuos apima:

✕ Negalite parduoti ar platinti Turinio (tiek skaitmeniniu, tiek fiziniu pavidalu) atskirai. Atskirai reiškia, kad Turiniui nebuvo pridėta pakeitimų, pastangų ir jis išlieka esant beveik tokiam pačiam pavidalui, kaip jis yra mūsų svetainėje.

✕ Jei Turinyje yra bet kokių atpažįstamų prekių ženklų, logotipų ar prekės ženklų, negalite naudoti to Turinio komerciniais tikslais susijusiais su prekėmis ir paslaugomis. Ypač, negalite spausdinti to Turinio ant prekių ar kitų fizinių produktų pardavimui.

✕ Negalite naudoti Turinio bet kokiu nesąžiningu ar nelegaliu ir amoraliu būdu, ypač Turinio, kuriame yra atpažįstami žmonės.

✕ Negalite naudoti Turinio klaidinančiu ar melagingu būdu.

 

Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikomi Google privatumo politika ir paslaugų sąlygos.